Studio zdraví LADA - přijďte načerpat nové síly a radost ze života

 

Vlasová kosmetika

NOVINKA

 

ARGAN SHAMPOO 75 ml, 350 mlARGAN SAMPON 350ARGAN SAMPON 75

 

je vynikající nejen díky obsaženému arganovému oleji, ale i díky dalším vysoce účinným složkám ( hořká mandle, ženšen, šalvěj, mydlice lékařská, mořská řasa, citronela, ginkgo, bílá růže).

Šampon vlasy nejen jemně čistí, ale vnáší do nich arganový olej, keratin,  mastné kyseliny, proteiny a další vyživující látky. Díky společnému působení těchto látek s nanotechnologií dochází k obalení pramínků vlasů těmito výživnými látkami a tím k zajištění jejich dostatečné ochrany. Vlasy umyté šamponem s arganovým olejem jsou zdravé, vyživené a jsou připraveny pro snadnou konečnou úpravu účesu.

 

ARGAN CONDITIONER  75 ml, 350 mlARGAN CONDITIONER 75ARGAN CONDITIONER 350

Kondicionér s obsahem arganového oleje je vhodný pro všechny typy vlasů.

Arganový olej se okamžitě vstřebává do vlasů a zanechává je zdravé, hedvábné a zářivé.

 

 

 

 

ARGAN OIL SET

 

Dárková sada produktů s obsahem arganového olejeARGAN OIL SET

Sada obsahuje:  Shampoo 75 ml, Conditioner 75 ml, ArganOil 30 ml

 

 

ARGAN OIL  30ml, 50mlARGAIN OIL 50 ML

 

Arganový olej obsahuje vysoké množství antioxidantů, esenciálních mastných kyselin, squalen, vitaminy (např, A, E, F), enzymy a další látky a prospěšné živiny, které jako celek tvoří jedinečnou směs pro péči o celé tělo.

Výborné, viditelné a trvalé účinky má zejména na vlasy suché, barvené, bez života a na roztřepené konečky.

 

 Přípravky řady péče o vlasy společnosti STARLIFE obsahují jemné a šetrné ingredience pro čištění a regeneraci vlasů, vlasových folikul a vlasové pokožky.Obsažené složky dodávají vlasům vlhkost a hedvábný lesk, brání vysušování a lámání vlasů. Produkty STARLIFE neobsahují žádné potenciálně škodlivé ingredience.

 

SHAMPOOšampon pro všechny druhy vlasů

 SHAMPOO

SHAMPOO je luxusní jemný šampón bohatý na účinné, výživné látky. Dokáže důkladně odstranit nečistoty a přebytečnou mastnotu z vlasů a pokožky hlavy bez jakéhokoli podráždění. Svým obsahem olejíčku Monoi de Tahiti vlasy již při mytí regeneruje a navrací jim přirozený lesk. Je určen pro všechny druhy vlasů, zcela výborným je pro narušené a poškozené vlasy a pro velmi citlivou pokožku, včetně dětské. Obsahuje samovyrovnávací složky pH. Při pravidelném používání budou vlasy zdravé, silné a na pohled bohatší.

 

 

 

 

CONDITIONER – kondicionér pro silné a krásné vlasy

CONDITIONER

CONDITIONER je přípravek z kosmetické řady Monoi de Tahiti. Viditelně zlepšuje strukturu vlasů, dodává jim  pocit energie, pravidelné užívání  podporuje růst vlasů. Obsažený olejíček Monoi de Tahiti proniká do struktury vlasu a navrací tak vlasům jejich přirozenou vlhkost, pružnost a sílu. Vlasy jsou přirozeně lesklé, hebké a snadno se rozčesávají. Efekt kondicionéru pocítíte již po několika dnech užívání. Pro větší účinek nechte CONDITIONER 2 minuty působit.

 

Akce, novinky, aktuality:
AKCE
DETOXIKACE - MARY STAGGS DETOX Pravidelné detoxikační koupele podporují přirozené tělesné dekontaminační procesy, snižují množství ...
ÚNOR PODLE ČÍNSKÉ MEDICÍNY
  ÚNOR – ledviny   Únor je doba, kterou většina lidí považuje ještě za hlubokou zimu. Podle astrologického kalendáře ...
PROGRAM NA ÚNOR
  pondělí  3.2. 2020  PORADNA VESELÍČKO, MASÁŽE    15.00 hod. - 19.00     čtvrtek 6.2. 2020     17 -18.30  ...
DÁRKOVÉ POUKAZY