Studio zdraví LADA - přijďte načerpat nové síly a radost ze života

 

Masáže a zábaly

Tento typ procedur má široký rozsah využití – od relaxačních účinků přes formování postavy až po terapeutické působení a účinnou podporu zdraví.

 

Klasická masáž

 

masážeKlasická (ruční) masáž má stále svoje nezastupitelné místo mezi mnoha námi nabízenými metodami. Je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů i nervové soustavy. Pomáhá nejen při odstraňování již vzniklých obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.

Masáž se provádí s přiměřenou intenzitou, s ohledem k potřebám zákazníka a možností zaměřit se na problematické partie. Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží). Samostatně se samozřejmě masírují i další části těla – ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho. Je vhodná i při rekonvalescenci po úrazech. Důležitou roli hraje i při formování postavy, při masáži dochází k důkladnému prokrvení podkožního vaziva a tím i urychlenému spalování tuku.

 

Lymfatická masáž

 

Tato metoda, poprvé představená roku 1939 v Paříži, napomáhá odtoku vody a toxických látek z Vašeho organizmu. Podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu, pomáhá proti otokům a chronické únavě. Známé jsou i její účinky při urychlování hojení (po úrazech, operacích apod.) nebo jako účinná prevence vzniku křečových žil. Lymfatická masáž je také populární kosmetická metoda, která umožňuje odstraňování celulitidy. Vzhledem k vysoké účinnosti tohoto typu masáže je třeba, abyste před její aplikací dobře znali svůj aktuální zdravotní stav – v některých případech její aplikace nemusí být vhodná. Naši zkušení pracovníci Vám v tomto směru rádi a ochotně poradí.

 

Thajská reflexní masáž nohou

 

masáž nohouTato tradiční a v Thajsku velmi populární metoda v sobě spojuje dva různé terapeutické účinky. Samotná masáž chodidel, prstů nohou a lýtek až ke kolenům blahodárně působí proti stresu, odstraňuje pocit těžkých nohou (např. při sedavém zaměstnání nebo naopak nadměrné námaze nohou), přináší pocit celkového uvolnění a relaxace. Masáž tzv. reflexních bodů na chodidlech má obdobné účinky, jako například akupresura nebo akupunktura – dochází ke stimulaci energetických drah, vedoucích k jednotlivými vnitřním orgánům. Tím napomáhá udržovat správnou funkci všech částí těla. Jedná se o dílčí masáž nohy od prstů po koleno. Nejdříve se třením aktivují kotníky a chodidla. Potom se masíruje aromatickým olejem, přičemž se na chodidlech a nártech používá speciální vřeténko pro akupresuru reflexních zón. Dále se masíruje jen rukama a postupuje se k lýtku, holeni a kolenu. Po olejové části se noha zabalí do ručníku a pokračuje se na druhé noze. Až jsou obě nohy namasírované a zabalené v ručníku, pokračuje se akupresurou přes ručník po „sénách“. Nakonec se nohy protáhnou a tím masáž končí.

 

Su – jok

 

Korejská metoda Su – jok byla vyvinuta lékařem Dr. Parkem Jaem v šedesátých letech minulého století. Tato metoda, jejíž název v překladu zní „ruka – noha“, vznikla spojením tří škol přírodní medicíny: indické, čínské a egyptské. Pracuje s principem podobnosti mezi lidským tělem a plochami na rukou a nohou – na tyto plochy se z našeho organizmu promítají jednotlivé části celého těla. Při narušení rovnováhy a zdraví v dané části organizmu (např. vnitřního orgánu) se v odpovídající ploše nebo bodu ruky nebo nohy objeví změny – bolestivost, někdy i skvrny, bradavice apod. Působením na tyto oblasti dojde k vyslání „léčivé vlny“, která má harmonizující účinek.

 

Bandáže

 

arosha 2Speciální kosmetické Arosha bandáže využívají řadu různých roztoků, bohatých na aktivní látky. Jsou určené pro řešení různých estetických nedostatků, např. celulitidu, ochablost pokožky, dehydrataci, nadměrné zadržování tekutin, obezitu… Díky široké nabídce bandáží lze ošetřit různé partie těla: prsa, nohy, břicho, hýždě, paže a dekolt. Tato procedura je příjemná citlivá a šetrná. Aktivní roztoky neobsahují parabeny. A navíc: již po prvním ošetření dosáhnete viditelných výsledků.

 

Vyberte si masáž

 

Vyberte si masáž podle svého přání a rezervujte si svůj čas telefonicky na: 581 217 219. Ceny jednotlivých masáží najdete zde.

 

Dárkové poukazy

 

Chcete potěšit své blízké? Zakupte jim dárkový poukaz na vybrané služby z naší nabídky.

Akce, novinky, aktuality:
AKCE
DETOXIKACE - MARY STAGGS DETOX Pravidelné detoxikační koupele podporují přirozené tělesné dekontaminační procesy, ...
PROSINEC PODLE ČÍNSKÉ MEDICÍNY
Prosinec je pro všechny z nás obdobím předvánoční atmosféry, kdy jsme čím dál více napojení na svoje nitro. Konec roku je ...
VÁNOČNÍ PŘÁNÍ
PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, ÚSPĚCHŮ V ROCE 2022 PŘEJE STUDIO ZDRAVÍ ...
VÁNOČNÍ NÁBÍDKA STUDIA ZDRAVÍ LADA
VÁNOČNÍ NABÍDKA NEJCENNĚJŠÍ JE ZDRAVÍ - DARUJETE SVÝM BLÍZKÝM Z ŠIROKÉ NÁBÍDKY PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ MŮŽETE SI VYBRAT Z ...