Studio zdraví LADA - přijďte načerpat nové síly a radost ze života

 

Bylinná terapie

Bylinná parní lázeň vychází z tradic ajurvédské medicíny a spojuje v sobě dva základní principy: působení tepla (zahřáté páry) a terapii pomocí léčivých rostlin, éterických olejů a solí z Mrtvého moře.
Výhodou této bylinné parní lázně je poměrně nízká teplota (40° C) a velmi vysoká vlhkost – je tedy vhodná i pro citlivější jedince, kteří např. špatně snášejí vysoké teploty v sauně. Dochází k rovnoměrnému prohřátí celého těla, lepšímu pronikání léčivých přísad a celkovému uvolnění a relaxaci.
Horká pára v lázní stimuluje krevní oběh, zlepšuje vyplavování toxických látek, příznivě působí na pleť a odstranit únavu. Inhalace páry má příznivé účinky na dýchací ústrojí.
Bylinná parní lázeň je velmi vhodná před masážními procedurami, kde lze využít prohřátí a uvolnění celého těla.

 

Bylinná inhalace - přehozením osušky přes prostor nad hlavou dosáhneme efektu inhalace, tato procedura zprůchodňuje dýchací ústrojí,dutiny,průdušky a v neposlední řadě i plíce, propařované bylinky velmi příznivě působí na pokožku obličeje a omlazuje ji, použitím soli z Mrtvého moře dosáhneme efektu zdravého přímořského klimatu.

 

 

Kontraindikace:

- horečnaté stavy

- kožní onemocnění

- potíže s dýchacím ústrojím

- těhotenství

 

                          OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

Akce, novinky, aktuality:
AKCE

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY

sněhulák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROSINEC PODLE ČÍNSKÉ MEDICÍNY
PROSINEC – tlusté střevo (kov) Prosinec je pro všechny z nás obdobím předvánoční atmosféry, kdy jsme čím dál více napojení na ...
PROGRAM NA ŘÍJEN
  pondělí   8.10.2018 od 17.00 hod., Městský dům Přerov, salonek ŠKOLA ZDRAVÍ - DOBA JEDOVÁ I. přednášející Miroslav ...
NOVINKA – ACTIVITY WATER STARLIFE
ACTIVITY WATER STARLIFE   ČLOVĚK JE TAKOVÝ, JAKÁ JE VODA, KTEROU PIJE. Jakou vodu pít? Existuje pouze jedna odpověď - ...