Analýza kondice organismu

DIACOM 

Patří k nejnovější třídě přístrojů. Pracuje na principu tzv. biorezonance – zjednodušeně si lze tento proces představit tak, že každý orgán v našem těle, každá buňka má svou charakteristickou biologickou frekvenci. Přístroj DIACOM zachycuje a analyzuje tyto frekvence, které následně porovnává s databází údajů pro zdravý organizmus. 

OBERON 

Přístroj z nejmodernější generace biorezonančních zařízení, který umožňuje zachytit změny v biomagnetických polích jednotlivých orgánů, převést je do počítače a zde porovnat se vzorky z databáze. Je neocenitelným pomocníkem při kontrole účinků různých typů terapií. Pomocí tzv. harmonizační metaterapie je schopen pomoci lidskému tělu k obnovení ztracené rovnováhy. 

KARDIVAR 

Přístroj KARDIVAR je v podstatě čtyřsvodové EKG, propojené se speciálním analytickým programem. Pomocí analýzy EKG křivky lze stanovit stav a změny v tzv. autonomním nervovém systému (nervový systém, která řídí činnost vnitřních orgánů).

KONDIČNÍ ORGÁNOVÝ SKENER 

Moderní inovativní přístroj, založený na principech měření bioenergií a biomagnetismu. Snímá široké spektrum elektromagnetického záření, vytvářeného různými tkáněmi, orgány i jednotlivými buňkami lidského těla. Speciální program následně vyhodnotí změny a kolísání elektromagnetického vlnění. Z těchto změn vytvoří sadu "systémových hlášení" o stavu Vašeho organizmu. 

ARTTEST EDA 

Tento přístroj používá moderní a originální postupy tzv. energetické diagnostiky. Na základě měření v systému 40 energeticky aktivních bodů na horních a dolních končetinách stanovuje celkový energetický stav Vašeho organizmu a stav jednotlivých orgánových drah. Umožňuje také zjistit účinky konkrétní terapie na Váš fyzický a psychický energetický systém, otestovat lze i vlivy kosmetických přípravků, různých typů masáží, potravin, pracovní zátěže apod. 

InBody 

přesná analýza složení těla metodou DSM-BIA
– podíl a hmotnost vody, tuků a svalů v celém těle
– podíl a hmotnost tukové tkáně v jednotlivých částech těla
– podíl a hmotnost svalové tkáně v jednotlivých částech těla
– výpočet BMI, PBF, WHR, BMR (bázální metabolismus)
– diagnóza obezity atd.

Široká škála našeho moderního přístrojového vybavení umožňuje lépe a přesněji nahlédnout do příčin Vašich obtíží a problémů.


Mezi výhody námi používaných přístrojů patří např.:


vše je neinvazivní, bezbolestné – vhodné i pro děti, šetrné
k seniorům
rychlost – žádné dlouhé čekání, výsledky jsou k dispozici během několika minut, okamžitě lze stanovit odpovídající terapii
široký rozsah použití – od stavu jednotlivých orgánů až po celkovou hladinu stresu a celkovou zátěž organizmu
neocenitelný pomocník při kontrole účinků léčiv a dalších terapeutických produktů


Kromě samotného moderního přístrojového vybavení Vám nabízíme také to, co je v mnoha případech důležitější než přístroj samotný – zkušený, erudovaný personál. Tyto přístroje totiž patří do ruky zkušeným odborníkům, kteří dokáží právně vyhodnotit naměřené hodnoty, podat správná doporučení, nasadit vhodné preparáty a procedury.


Věříme, že v naší široké nabídce naleznete řešení a cestu za obnovením Vašich sil, radosti ze života a vnitřního klidu.
Pamatujte prosím, že zde uvedené přístroje pro analýzu nenahrazují odbornou lékařskou péči. 

přístroj DIACOM
přístroj DIACOM
přístroj OBERON
přístroj OBERON
Vytvořte si webové stránky zdarma!