Novinky

Blíží se čas dovolených a abyste si svou dovolenou pěkně užili, tak doporučujeme tuto kombinaci produktů:

Červnu patří podle TČM tenké střevo, které je párovým orgánem srdce. Tenké střevo je z pohledu trávení potravy jedním z těch nejdůležitějších orgánů a je jakousi vstupní bránou do našeho těla.
Právě tenké střevo, pokud funguje správně, rozhodne, zda budou živiny z potravy správně vstřebány, nebo vyloučeny. Tenké střevo, také hraje významnou roli při...

Květen je podle TČM měsícem srdce. Srdce je spojeno s elementem ohně a jeho energie dosahuje vrcholu v létě, které podle TČM začíná v měsíci květnu. Běh posiluje srdce a svaly.

Duben a játra

05.04.2024

Duben je podle TČM spojen s funkcí jater. Játra ovlivňují nervy, detoxikaci, oči, zrak, vazy, nehty, chrupavky a imunitu.

Chcete mít své děti zdravé i v období viróz ? Zveme Vás na přednášku o imunitě dětí s možností poradenství s léčitelem Mirkem Twardkem dne : 3. 4. 2024 od 16:00 ve Studiu zdraví LADA, Jateční 13, Přerov. Vstupné je 150 Kč.

Březen je spojený s končícím obdobím zimy a příchodem jara. V březnu začíná období kdy příroda probouzí svou sílu a energii a podle TČM přebírá žezlo od vody prvek dřeva. Orgánem, který si nyní vyžaduje naši největší pozornost, je žlučník.

V únoru je podle TČM u moci stále element vody a o pozornost si říkají ledviny.

Vytvořte si webové stránky zdarma!