Masáže a zábaly

Více informací na: www.masazebibivital.cz

Masáže a relaxační procedury jsou účinným způsobem, jak zklidnit mysl, uvolnit napětí v těle a navodit pocit celkového blaha a pohody.


Ceník masáží:

750 Kč 1 hodina / 350 Kč 30 min

V našem studiu v Přerově a na Veselíčku nabízíme tyto masáže:

Klasická masáž

Tato masáž má stále svoje nezastupitelné místo mezi mnoha námi nabízenými metodami. Je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů i nervové soustavy.

Sportovní masáž

Sportovní masáž využijeme k přípravě na sportovní výkon nebo naopak k regeneraci po sportovní aktivitě.   

Relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k celkovému uvolnění těla i mysli, k prevenci a odstranění stresu, či pro úlevu při mírnějších bolestech zad a krční páteře.

Hloubková masáž

Hloubková masáž zad je účinná terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, dle daných potíží. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken. 

Lymfatická masáž

Tato metoda, poprvé představená roku 1939 v Paříži, napomáhá odtoku vody a toxických látek z Vašeho organizmu. Podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu, pomáhá proti otokům a chronické únavě. Známé jsou i její účinky při urychlování hojení (po úrazech, operacích apod.) nebo jako účinná prevence vzniku křečových žil. Lymfatická masáž je také populární kosmetická metoda, která umožňuje odstraňování celulitidy. Vzhledem k vysoké účinnosti tohoto typu masáže je třeba, abyste před její aplikací dobře znali svůj aktuální zdravotní stav – v některých případech její aplikace nemusí být vhodná. Naši zkušení pracovníci Vám v tomto směru rádi a ochotně poradí.

Masáž nohou

Nabízíme také dokonalou masáž chodidel, která vás skvěle uvolní a dobije energií. Stimulace akupresurních bodů pomáhá s mnoha zdravotními obtížemi. 

Baňkování

Při baňkování se vytváří podtlak v nádobě, která je přiložena k tělu. Prostřednictvím baněk je možné odstranit bolest zad a kloubů.

Bandáže a zábaly

Speciální kosmetické Arosha bandáže využívají řadu různých roztoků, bohatých na aktivní látky. Jsou určené pro řešení různých estetických nedostatků, např. celulitidu, ochablost pokožky, dehydrataci, nadměrné zadržování tekutin, obezitu…    


Vytvořte si webové stránky zdarma!